Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi
bip
Jestes tu: Strona główna » Oferty pracy / konkursy »

Oferta pracy: Specjalista ds. Kosztów

Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
zatrudni na samodzielne stanowisko

SPECJALISTĘ DS. KOSZTÓW

Oczekiwania:
1. Wykształcenie wyższe- kierunkowe,
2. Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
3. Doskonałe umiejętności analityczne, komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie,
4. Szeroka wiedza z rachunkowości w obszarze kosztów.

Oferujemy:
1. Stabilność zatrudnienia,
2. Możliwość zdobycia nowych umiejętności i wykorzystania posiadanych za zakresu finansów i kosztów,
3. Realna szansa awansu.

Podstawowy zakres obowiązków:
1. Stworzenie i wdrożenie procedur z zakresu analizy kosztów,
2. Sporządzanie analiz i rozliczeń,
3. Opracowanie i monitorowanie budżetu, kalkulacji, analiz i sprawozdań,
4. Wycena kosztów wykonywanych procedur medycznych,
5. Działania w zakresie eliminacji ryzyk finansowych,
6. Kontrola realizacji procedur finansowych .

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres: kstefanska@orsk.ump.edu.pl
« poprzedni | następny »
Publikujący: Anna Kominek
Publikacja: 2017-08-30
Autor: Katarzyna Walkowiak-Stefańska
Aktualizacja: 2017-08-30 09:09:34
Wizyt na stronie: 323
Brak wersji archiwalnych