Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi
bip
Jestes tu: Strona główna » Redakcja BIP »
Drukuj

Instrukcja korzystania z BIP

  1. Nawigację po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Szpitala (BIP) umożliwia menu umieszczone w lewej części strony. Dostęp do wszystkich informacji, które zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej, Szpital umieszcza na stronach BIP, jest zapewniony poprzez menu, które jest ułożone tematycznie.
  2. W prawym górnym rogu znajduje się moduł AAA umożliwiający zmianę wielkości czcionki.
  3. Powrót do strony głównej BIP Szpitala jest możliwy poprzez kliknięcie przycisku "Strona Główna BIP", znajdującego się w prawym górnym rogu strony lub poprzez kliknięcie przycisku "Strona Główna BIP", znajdującego się w menu po lewej stronie.
  4. Poprzez kliknięcie logo Szpitala w lewym górnym rogu strony możliwe jest przejście do strony głównej Szpitala. W menu po lewej stronie znajduje się również przycisk "Strona Główna Szpitala" umożliwiający połączenie się ze stroną Szpitala.
  5. Ze stron BIP Szpitala możliwe jest również przejście do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej, poprzez kliknięcie ikony BIP, znajdującej sie w górnej części strony. 
  6. W prawym górnym rogu strony znajduje sie moduł wyszukujący (Wyszukiwarka), którego zadaniem jest przeszukiwanie danych zamieszczonych na stronie BIP Szpitala.
  7. Na wszystkich stronach (na górze strony tematycznej) znajduje się przycisk ekranowy umożliwiający wydrukowanie strony.
  8. Na wszystkich stronach (na dole strony) znajduje się rejestr zmian.
następny »
« wróć
Publikujący: Anna Kominek
Publikacja: 2013-03-20
Autor: Anna Kominek
Aktualizacja: 2017-05-05 08:20:39
Wizyt na stronie: 4383
Archiwum: [wersji strony: 4]